dietetyka historia

dietetyka historia

Poziom 900- Bardzo gruba

Ten poziom jest najgrubszą ze wszystkich zagęszczonych płynów w nowych wytycznych grubości. Napoje z tej grubości nie można wlać z kubka do ust, mają bardzo małe natężenia przepływu. Napoje z tej grubości jest tak gruba, że ??posiadają one swój kształt na łyżkę i tak za pomocą łyżki do ich jest najlepszą metodą. Inne nazwy używane do opisania tego grubość napoje są: Level 3, budyń Gruba, Pełny Gruba, Mousse lub Extra Thick.

W jaki sposób mogę kupić lub zrobić zagęszczony Płyny?

Masz dwie opcje, można zakupić fabrycznie wykonane zagęszczone napoje można też tworzyć własne zagęszczonych napojów z zagęszczacz proszku. Wiele osób również użyć kombinacji ćwiczenia obu więc czerpać korzyści z obu opcji.

Wstępnie mieszane napoje zagęszczone

Pierwszą opcją jest zakup wstępnie mieszane zagęszczonych płynów. Są one dostępne w pojedynczych służą kubki (sprzedawane oddzielnie lub w kartonach) lub dużych butelek. Oto kilka zalet:

nie wymaga przygotowania i są gotowe do picia,

powiększanie ust gdynia

nie wymagają przechowywania w lodówce, dopóki nie zostaną otwarte

mają długi okres trwałości (6+ miesięcy)

można mieć pewność, że napoje były przygotowane do właściwej grubości i nie są one zbyt rzadka lub zbyt grube

Produkty te są szczególnie atrakcyjne dla ludzi, którzy są w podeszłym wieku lub jest niepełnosprawne i nie są w stanie przygotować drinki dla siebie lub nie mają kogoś, kto może polegać na zrobić to poprawnie, co 1-2 dni. Wadą paczkowanych napojów jest to, że kosztują więcej niż zwykłego proszku zagęszczający i niektóre marki producenci tylko ograniczoną liczbę smaków. W Australii, mamy szczęście, że producenci, którzy mają ponad 20 smaków w ich menu. Jednakże, jeśli nie jesteś z siedzibą w Australii, być może trzeba będzie szukać w Internecie, aby znaleźć produkty, które najbardziej Ci odpowiada.

Artykuł napisany przez: nasza strona internetowa