dietetyka czy warto

dietetyka czy warto

Wegetarianie są szczuplejsze

Ponadto, co bardzo interesujące dla ludzi, którzy są zainteresowani zdrowym stylem życia, wegetarianie donoszono mieć indeksy masy ciała niższe niż nie-wegetarian (to znaczy, że są cieńsze), jak i niższych stóp zgonu z powodu choroby niedokrwiennej serca ;

wegetarianie wykazują również niższy poziom cholesterolu we krwi; niższe ciśnienie krwi; i niższe poziomy nadciśnienie tętnicze, cukrzyca typu 2 i prostaty i raka okrężnicy.

„Państwa stronie internetowej American Heart Association” Wiele badań wykazało, że wegetarianie wydają się mieć mniejsze ryzyko otyłości, choroby wieńcowej serca (co powoduje atak serca), wysokie ciśnienie krwi, cukrzyca i niektóre formy raka. Różne badania wykazały, że mleko z piersi matki wegetariańskiej ma znacznie niższy poziom pozostałości pestycydów niż nie-wegetarian tych.

Czy wegetarianie przegap ważnych składników odżywczych?

dietetyka czy warto

Niektóre krytyka staje się (lub jest) wegetarianinem jest to, że brakuje pewnych ważnych składników odżywczych, które trzeba być zdrowym. Prawdą jest, że niektóre źródła białka roślinnego brakuje jednego lub większej liczby „niezbędne” aminokwasu.

Na przykład, ziarna i orzechy są niskie w lizyna i rośliny strączkowe są niskie w metioninę. Chociaż każdy powinien jeść różnych produktów spożywczych (od 10 do 50 odmian dziennie) w celu zapewnienia zrównoważonego odżywiania, zapotrzebowanie organizmu na niezbędne aminokwasy teraz wydaje się być o wiele mniej ważne niż naukowcy kiedyś wierzyli.

Wegetarianie uzyskać wszystkie kwasy białka i aminokwasy, których potrzebują od jedzenia normalnego różnorodne produkty pełnoziarniste (takich jak pieczywo pełnoziarniste, płatki owsiane, a zwłaszcza ryż brązowy), oraz różnych ziaren, orzechów i soi wraz z jego produktów ubocznych tofu, burgery warzywne / hot dogi i edamame etc.

Być zdrowym być szczęśliwym być wegetarianami!

Przyczyn może iść i i dalej, ale to wymaga trochę wysiłku, aby zmienić się z mięsa do diety wegetariańskiej. W części 2 tego artykułu, możemy powiedzieć, jak i bezpiecznie zjeść swoją drogę do zdrowszego i szczęśliwszego życia.

Aby uzyskać więcej wolnego diety i porady żywienia z uwzględnieniem korzyści płynących z bycia vegiterian wejdź na naszą stronę i dostać darmowe artykuły donosi pobieranie i czasopisma

Artykuł napisany przez: