dietetyka chinska

dietetyka chinska

Ponadto, jeśli zdecydujesz się na zakup specjalistycznego proszku zagęszczający, można znaleźć recepty na tylnej ściance pojemnika. Są one dość łatwe do znalezienia i do naśladowania. Każde opakowanie ma zazwyczaj trzy receptury opisujące sposób, w celu uzupełnienia napój dla każdego z trzech poziomów zalecanych grubości. Na przykład, jeśli jesteś na poziomie 150- Łagodnie grube, przepis może zalecić, aby dodać 1 łyżeczkę proszku do 200 mL dla cieczy a następnie wymieszać.euroimpex.pl – zarządzanie drukiem Pamiętaj, jeśli nie jesteś pewien, jaki poziom grubość dotyczy Ciebie lub członka rodziny, nie przypuszczam, to może być ryzykowne dla osoby picia to- zwłaszcza gdy napój jest zbyt cienka. Wystarczy zapytać dietetyka lub mowy patologa.

Jak widać, istnieje kilka rzeczy, aby zrozumieć o użyciu i co zagęszczony napoje jednak masz kilka opcji i to tylko kwestia znalezienia, co pasuje do Ciebie lub Twojego członka rodziny pod względem ceny, łatwość obsługi i smaku.

Referencje: * Stowarzyszenie dietetyka Australii Mowa Patologia Association of Australia Limited, (2007). Tekstury zmodyfikowanej żywności i zagęszczony płynów stosowany u osób z zaburzeniami połykania: Australijska standardowych etykiet i definicji. Odżywianie Dietetyka, 64 (Suppl.2): p553-576

(C) Copyright – Katie Prendergast. Wszelkie prawa zastrzeżone na całym świecie.

Jeśli wymagające więcej informacji na temat trudności w połykaniu, odwodnienie, specjalistycznych produktów spożywczych, prawidłowego ustawienia czasu posiłek i technik żywienia itp, możesz odwiedzić naszą stronę internetową: http://www.safeswallowing.com.au/~~HEAD=dobj Wszystkie nasze informacje są łatwe do znaleźć i jest bezpłatny. Nawet nie trzeba być członkiem.

W celu uzyskania dalszych informacji na temat trudności w połykaniu, ich konsekwencje i jak nimi zarządzać, odwiedź http://www.safeswallowing.com.au/Information.htm

Katie Prendergast jest Mowy patolog, który rozpoczął pracę z osobami z zaburzeniami połykania, w 2003 roku osiągnął swój Bachelor of Applied Science w mowie Patologii od Sydney University, które ukończył z wyróżnieniem w top 10% swojej klasie. Katie przyznaje, że diagnoza ” dysfagii lub trudności w połykaniu może być trudny czas dla wielu osób i członków ich rodzin. Więc ona pracuje obecnie na zapewnienie bezpłatnego, łatwe do zrozumienia informacje i większy wybór produktów dla osób mających trudności z połykaniem. Więcej informacji na temat swojej stronie internetowej i jej osobistej historii można znaleźć na stronie internetowej Bezpieczne połykania.

Artykuł napisany przez: