dietetyka jaka praca

dietetyka jaka praca

Wegetariańska – zostań jednym, łatwo i szybko się zdrowsze!

Wegetarianizm jest zwyczaj nie jedzenia mięsa, w tym wołowiny, drobiu, ryb, lub ich produktów ubocznych, z lub bez stosowania produktów mlecznych i jaj.

Ale dlaczego ktoś chce zostać wegetarianinem? Po prostu można się zdrowsze szczęśliwsi stracić zakwaterowanie świadczone uniknąć choroby.http://www.neomedica.pl/specsList,74,ortopeda-traumatolog,PL

Korzyści zdrowotne wynikające z bycia wegetarianinem

dietetyka jaka praca

Przyczyn może być religijnych lub etycznych, ekonomicznych lub odżywczą, a jego zwolennicy różnią się co do surowości przestrzegania.

Większość sekt hinduistycznych i buddyjskich są ścisłymi wegetarianami, podobnie jak Adwentyści Dnia Siódmego. W dzisiejszych Stanów Zjednoczonych, wegetarianizm zyskała szeroką akceptację jako praktyki, która obniża własnego ryzyka dla chorób „bogatych”, na przykład, wysokie ciśnienie krwi, choroby serca, cukrzycy i niektórych nowotworów.

Więc może być wiele powodów, aby stać się wegetarianinem, ale większość ludzi zgadza się, prowadzić zdrowsze życie.

Jak zostać wegetarianinem

dietetyka jaka praca

Tak jak istnieje wiele powodów, aby zostać wegetarianinem, istnieje wiele sposobów, aby stać się jednym.

Można jeść tylko owoce i warzywa, a więc z wyłączeniem mięsa zwierząt, ryb lub drobiu, a często masła, jaj i mleka.

Ścisłe wegetariańska lub wegańska dieta (czyli taki, który wyklucza wszystkie produkty pochodzenia zwierzęcego), dziewięć niezbędnych aminokwasów musimy musi być uzyskana poprzez spożywanie pokarmów, które zawierają zarówno zbóż i roślin strączkowych (np fasolę lub tofu) kilka razy w ciągu dnia ,

Witaminy B12 i D (zwykle uzyskiwane przez diety mięsnej) można uzyskać poprzez suplementy lub dodanie filiżance odtłuszczonym mlekiem lub jogurtem do czyjejś codziennej diecie. Ovo-lakto-wegetarianie uzyskania kompletnych białek, włączając mleko, sery i jaja w diecie.

Artykuł napisany przez: