Dietetyka studia zaoczne

Dietetyka studia zaoczne

Schudnąć z Big Breakfast Diet

Ponieważ szkoły niech się po drugiej stronie kraju i wzrostu temperatury, wielu miłośników przyrody pędzą dostać na zewnątrz i cieszyć się świeżym powietrzem na plaży. Ale z tym entuzjazmem do spędzenia czasu na świeżym powietrzu w letnie ubrania przychodzi dodatkowe obciążenie utraty wagi i zarządzania. Nowa dieta, która zyskuje coraz większą popularność jest nazywany „Big Breakfast” dieta i to pokazuje się nowy proces myślowy na scenie diety.

Czym jest Big Breakfast Diet?

Dietetyka studia zaoczne

Przez jedzenie obfite śniadanie 600 kalorii, które są bogate w węglowodany i białka, dietetyków są w stanie stracić na wadze więcej i utrzymać dietę, aby osiągnąć długotrwałe rezultaty. Według niedawnego badania przeprowadzonego przez Commonwealth University w Richmond Virginia, odkrycia pokazują, że grupa dietetyków, którzy jedli śniadanie 600 kalorii w godzinach porannych, a później w ciągu dnia jadł zdrowe posiłki, które składają się z 640 kalorii, straciła średnio dwadzieścia . jeden procent masy ciała przez okres czterech miesięcy Dieta pozwala uczestnikom spożywać 22 g tłuszczu, 58 g węglowodanów i 47 g białka na łączną kwotę 1.240 kalorii przez cały dzień.

Większość ludzi nie zawaha rozpoczęcie nowej diety. Ale utrzymanie na diecie w ciągu ruchliwych miesiącach letnich jest wyzwaniem. I Teoria diety Big Breakfast jest to, że przez jedzenie duży posiłek na początku dnia, nie ma mniejsze szanse na Impulse jedzenia.

Rzecznik Amerykańskie Towarzystwo Dietetyczne, Joan Salge Blake, RD, powiedział, że wyniki make „sens”. Duża różnica pomiędzy konwencjonalnym diety z menu niskowęglowodanowej jest to, że po ośmiu miesięcy na osi czasu minęło, gdy dietetyków na planie Big Breakfast nadal schudnąć podczas diecie niskowęglowodanowej zaczął ponownie zyskać na wadze wcześniej utracone.

Artykuł napisany przez: