Firma cateringowa, catering – Qulinaria Kraków

Jesteśmy firmą która oferuje doskonały catering. Ofertę kierujemy do mieszkańców Krakowa oraz okolic. Mamy duże doświadczenie oraz odpowiednie zaplecze gastronomiczne do tego, żeby dostarczać najwyższej jakości catering do swoich klientów. Planujesz organizację imprezy firmowej lub urodzinowej? A może szukasz cateringu na wesele? Zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy firmą cateringową która dostarcza jedzenie na różnego typu imprezy. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony gdzie prezentujemy pełną listę usług które oferujemy. Sprawdź naszą ofertę. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej to zadzwoń do nas – postaramy się przekazać wszystkie potrzebne informacje w zakresie naszej oferty cateringu.

Przez okres działalności obsłużyliśmy już wielu klientów. Jesteśmy doświadczeni w zakresie usług cateringowych dzięki czemu wybierając naszą firmę otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości jedzenie i obsługi. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą cateringową Qulinaria. Najlepszy catering to ten o Qulinaria.

Kawa speciality Kahawa

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kaw speciality. Kawy parzymy na miejscu z ziaren ściśle wyselekcjonowanych. Nasze kawy to najwyższa jakość połączona z atrakcyjną kawą. Gwarantujemy, że nie będą Państwo chcieli innej kawy tylko naszą . Oferujemy zakupy stacjonarne w naszej kawiarni jak również za pośrednictwem sklep internetowego. Kawę otrzymają Państwo do drzwi swojego domu lub mieszkania. W ofercie posiadamy kawy Bio i ekologiczne które stanowią najwyższą jakość wśród kaw. Jeżeli szukasz świeżej kawy to koniecznie odwiedź naszą kawiarnię gdzie można spróbować naszych produktów. Oferujemy także kawę dla firm. Pełna oferta kaw speciality dostępna na stronie naszej firmy. Jeżeli mają Państwo do nas jakieś pytania w zakresie oferty kaw to zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Oferujemy kawę świeżo paloną o niesamowitym smaku i aromacie. Wszyscy nasi klienci zgodnie twierdzą, że nasza kawa to najwyższa półka i chętnie zamawiają kolejne opakowania. Chcesz się przekonać o jakości naszej kawy? Koniecznie odwiedź nasz sklep internetowy gdzie możesz dokonać zamówienia. Czekamy na Ciebie!