Frezowanie CNC i toczenie w firmie Romag

Jesteśmy firmą która w branży CNC działa od 1998 roku. Od tego czasu zdobyliśmy ogromne doświadczenie i dziś dostarczamy produkty do wielu polskich firm. Od 2013 w związku z dynamicznym rozwojem firmy przekształciliśmy się w spółkę. Oferujemy szeroki zakres usług frezowania i toczenia CNC. Posiadamy odpowiedni park maszynowy który w sprawny sposób zadba o wytworzeniu końcowego produktu dla Państwa. Jeżeli interesują Państwa nasze usługi i zależy Państwu na dłuższej współpracy to zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy rzetelną i terminową firmą dbającą o relacje z klientem.

W zakresie usług naszej firmy toczenie i frezowanie CNC i nie tylko. Pełne zakres naszych usług a także produktów które wytwarzamy dostępny na naszej stronie internetowej. Jeżeli mają Państwo pytania w zakresie usług lub produktów przez nas wykonywanych to zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Polietylen, Ertalon, PE 1000 w ofercie firmy Plastservice

Nasza firma oferuje półwyroby z tworzyw konstrukcyjnych. W naszej ofercie dostępne Polietylen PE 1000, Poliamid PA, POM, PVDF, PTFE, PEEK, ertalon i inne – pełna lista oferowanych półwyrobów dostępna na naszej stronie internetowej. Działalność związaną ze sprzedażą prowadzimy z sukcesem od wielu lat. W branży mówią o nas jako sprawdzonym partnerze, solidnym i rzetelnym. Jesteśmy elastycznym zespołem który spełnia oczekiwania naszych klientów.

Polietylen PE 1000 idealnie sprawdza się w budowie maszyn a także przemyśle. Jego ogromna odporność na kwasy, sole i inne związki powoduje, że jest on chętnie wykorzystywany w różnych dziedzinach. Produkty przez nas oferowane występują w wielu różnych postaciach: wałków, tulei czy płyt. W przypadku zainteresowania zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.