Statek Kraków, rejsy po Wiśle statkiem – Krakowska Żegluga Pasażerska | Warto zobaczyć Kraków! Zobacz atrakcje, imprezy, ciekawe miejsca gdzie warto pójść w Krakowie

Mamy dla Ciebie atrakcyjną propozycję na spędzenie wolnego czasu w Krakowie – odwiedź nasz statek. Oferujemy rejsy po Wiśle w Krakowie. Gwarantujemy świetną zabawę, fajnie spędzony czas. Wiele dodatkowych atrakcji. Poznaj szczegóły naszej oferty, odwiedź stronę internetową naszego statku. Za jej pośrednictwem możesz dokonać rezerwacji biletów na rejs. Nie czekaj i już dziś zdecyduj się na fajną przygodę. Zabierz przyjaciół, znajomych, rodzinę na nasz statek. Zapraszamy serdecznie!

Tanie jedzenie Wrocław

Zapraszamy do odwiedzenia naszego baru szybkiej obsługi. U nas zjesz tanio i dobrze. Oferujemy szeroki wybór dań z makaronami. W naszej karcie każdy znajdzie coś dla siebie. Szukasz taniego jedzenia we Wrocławiu? Przyjdź do Spaghetti House. Gwarantujemy, że wyjdziesz najedzony i usatysfakcjonowany. Poznaj szczegóły i menu na naszej stronie internetowej. Zapraszamy serdecznie do naszego baru.