Hotel Kalisz – BursztynHotel

Serdecznie mamy zaszczyt Państwa zaprosić do skorzystania z oferty oraz usług naszego hotelu. Nasz hotel znajduje się Kaliszu bardzo blisko centrum miasta a zarazem z dala od miejskiego zgiełku w otoczeniu przyrody. Do dyspozycji gości oddajemy pokoje czyste oraz wygodne. Wszystko to w atrakcyjne cenie. Za pobyt w naszym hotelu nie muszą Państwo wydawać majątku. Szczegóły na temat naszego hotelu oraz cennik za nocleg znajdują się na naszej stronie. W przypadku pytań do Państwa dyspozycji jest recepcja z którą można kontaktować się telefonicznie. Jeżeli planujesz wizytę w Kaliszu i szukasz taniego noclegu to zapoznaj się z ofertą hotelu Bursztyn. Atrakcyjna lokalizacja i cena powoduje, że ludzie chętnie wybierają właśnie nasz hotel. Przyjeżdżasz biznesowo lub po prostu w celach turystycznych – nasz hotel jest idealnym miejscem dla każdego. W budynku hotelu dostępna również restauracja. Informacje o naszym hotelu znajdują się na stronie internetowej. Zapraszamy!

Trener Personalny Wrocław | Bartosz Jędrzejczuk

Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług. Jestem trenerem personalnym który pomoże Ci ćwiczyć efektywnie i osiągnąć założony cel. Do każdej osoby podchodzę w indywidualny sposób. Pamiętaj, że ćwiczysz dla siebie dlatego im bardziej się przykładasz tym lepsze efekty uzyskasz. Umów się ze mną na pierwsze spotkanie na którym przedstawię Ci szczegóły i wizję Twojego treningu.

Jestem osobom o wieloletnim doświadczeniu. Mam wielu podopiecznych którym udało się osiągnąć cel. Dołącz do grona osób zadowolonych i skontaktuj się ze mną. Więcej informacji można znaleźć na mojej stronie. Zapraszam.

Wakacje w Gruzji

Chcesz przeżyć wyjazd marzeń i nie boisz się nieznanych kierunków? Mamy dla Ciebie idealną propozycję. Gruzja pozytywnie Cię zaskoczy i gwarantujemy Ci, że będziesz chciała / chciał tam wrócić. Nasz zespół zadba o to, żebyś się nie nudziła / nie nudził na naszej wycieczce. Jako organizator jesteśmy wstanie zadbać o każdy szczegół. Nasz wycieczki są nieszablonowe. Zobacz, że Ci się to spodoba. Poznaj ofertę wakacji w Gruzji z Globzon Travel. Odwiedź naszą stronę i zapisz się na wyjazd do Gruzji z nami. Zapraszamy!

Bursztynhotel.pl – Hotel Kalisz

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty noclegowej. Nasz hotel znajduje się w Kaliszu i oferuje atrakcyjne ceny noclegu. Przytulne i czyste pokoje, restauracja na dole hotelu i bliskość Centrum ale w otoczeniu zieleni – to tylko niektóre zalety naszego hotelu. Nasz hotel to idealne miejsce zarówno do celów rekreacyjnych jak również biznesowych. Nie czekaj i już dziś zarezerwuj pokój w naszym hotelu. Jeżeli masz do nas pytania lub chcesz poznać cennik pokoi to zapraszamy do kontaktu z recepcją. Na stronie internetowej hotelu Bursztyn można znaleźć wiele ciekawych informacji.