Otwarcie sklepu internetowego-rehabilitacyjnego z przykładami anatomicznymi i innowacyjny model płuc

Wiem, że w internecie istnieje coraz wiele biznesów internetowych jednak interesuje mnie dość nietypowa branża jak model kota czy demonstracyjny model psa. Wiem, ze może brzmi to dziwnie, natomiast jest dość trudna nisza na obecnym rynku. Wiem, że takie rodzaj np. model serca polecany jest przez studentów medycyny czy w szkołach. Jakby to wszystko przekalkulować istnieje to całkiem spora liczba odbiorców. Tak się zastanawiam czy i którą markę do tego zatrudnić. Poszukałem w internecie i jest ich bardzo dużo, ale skoncentrowałem się na ich wykonaniu portali internetowych oraz potrzebuję stwierdzić że jedna bardzo mi się upodobała. Na samym początku przygotowali projekt sklepu, który posiadał przykładowe fotografie jak np.

  • model serca człowieka
  • symulator konia

Nie był to projekt w którym się coś ruszało, ale forma i cel był właściwie fajny. Zmieniłem troszkę kolorystykę, aby nie była aż tak połączona z sferą medyczną z niebieskiej na fiolet i wydaje mi się, że prezentuje się ładnie. Rzuca się szybciej w oko. symulator konia, czy model płuc jakby nie ma konkurencji, lecz niestety moja strona na głównej stronie nie pojawiała się w Googlach co stanowiło dosyć wielkim kłopotem. Zwróciłem się do marki, aby frazy takie jak:

pojawiały się na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google.

Okazało się, że nie jest to popularne i potrzebuje nie dość, ze wielkich wydatków finansowych to też i pracy ze strony firmy. Zaproponowano mi dwa wyjścia. Albo płacę za klikniecie w model stawu także wtedy pojawiam się od razu na pierwszej stronie jako reklama Google czy mogą mój sklep komputerowy pozycjonować na frazy np. model głowy. Tak naprawdę nie wiedziałem na co się ustalić co było dla mnie dość trudne. Po przeliczeniu kosztów bardziej opłaca się pozycjonowanie. W sklepie internetowym nie mamy 2 słów kluczowych jest ich kilkaset i płacenie za klikniecie to blisko 20 tys złotych miesięcznie co jest słabo korzystne. Dlatego postanowiłem wybrać pozycjonowanie sklepu komputerowego. Firma uprzedziła mnie, że będzie wówczas trwało a wyniki na poszczególne słowa kluczowe ja np.:

  • model mięśni nogi
  • model nerki

były widoczne teraz po jakiś 1,5 miesiąca. Nie są toż prawdopodobnie słowa kluczowe aż tak skomplikowane, jednak konkurencja istnieje i bez pozycjonowania pewnie wcale nie pojawiałby się na głównej stronie w Googlach. Tak sobie pomyślałam, że warto jest też ulokować w materiały reklamowe oraz super firmowe pudełka z moim logo, w których będę sprowadzał towar. Jakby nie mówiąc jest toż informacja firmy oraz super jak na inne zakupy otrzymujemy jakiś upust. Radzi to ewentualnego mężczyzny do zatrzymania i uzyskania zakupów. Jakie wyniki sprzedażowe gdyż to pewnie najlepsza rzecz. Napiszę właśnie mój sklep działa oraz cały czas się rozwija jest to coraz lepiej. Widzę, że najważniejszy ruch jest na słowa kluczowe najbardziej popularne również to również przeważnie jest kupowane. Nie chodzi tutaj o pozycję strony w Googlach po prostu materiały potrzebne wszystkim są kupowane zacznie częściej. Jestem zadowolony z realizacji, wyboru firmy oraz sukcesów sprzedażowych. Jednak ciągle może być atrakcyjniej. Teraz rozważam wejście na Fb jednak jest to całkiem niszowy towar i nie wiem jakie będą wyniki z tego rodzaju kampanii. Doświadczę i| na zaprezentuję. Myślałem o ograniczeniu dodatkowych akcesorii jak model płuc do sklepu. Są one jak model płuc czy model nerki teraz bardzo potrzebne jak rękawiczki jednorazowe itp. Ale w internecie jest| ich bardzo dużo i nie wiem czy uda mi się je odsprzedać z zyskiem. Maseczki, które zalały Biedronki także są stosunkowo tanie. Co myślicie czy warto? Obawiam się, ze marża jest nie za duża, a także klientów będzie nieco mało by potrafić to sensownie sprzedać. Mam nadzieje, że wyczerpałem problem oraz przypadł on wam do gustu. Handel komputerowy nie jest łatwy w realizowaniu jeszcze z artykułami niszowymi, ale próbuję i obserwuję że zapotrzebowanie robi się dość spory. Może warto też pomyśleć o przyjęciu pracownika oraz poszerzenie asortymentu. No to stwierdzimy w przyszłości i na jakich pozycjach będzie fraza model mięśni nogi.