Ponadczasowy horror w obecnym świecie.

Jestem zainteresowana jaki był wasz preferowany film. Bo ja mam niemało i na pewno, któryś oglądaliście w tv. Na samym początku chciałam zamienić ich selekcję to dla was dość istotne. Natomiast po sprawdzeniu w Wikipedii okazało się, że jest ich dużo więcej niż zakładałam dlatego wymienię wysoce renomowane kategorie.:

  • komedia
  • horror
  • sensacyjny
  • familijny
  • edukacyjny
  • historyczny
  • romantyczny

To takie ogólne wersje i myślę, że na początek wystarczy. Nikt z nas nie wie często jak to gatunek czy horror czy melodramat i taka jest opinia. Odsyłając do naszego pytania jaki serial najbardziej wam was zaciekawił. Jeżeli idzie naszej produkcji to na pewno warto jest tutaj wymienić Alternatywy 4 oraz Kogiel Mogiel. Są to dwa słynne i na pewno przez z wielu Was widziane nie jeden a kilka razy filmy. Ostatnio dokręcili kolejną już nową część Kogla Moga i powiem Wam, ze chciałam już wyjść z kina. Oglądałam wiele nijakich horrorów, które były dokręcane po latach, tymczasem ten to przeszedł sam siebie tragedia i to niewiele stwierdzone. Nic nie mia zgodnego z hitem jaki pamiętam.. Mam szansę, aby nikt nie wpadł na zamiar i nie dokręcił nowych elementów Alternatywy 4 bo to może być dopiero tragedia. No ale cóż kino i reżyserzy nie posiadają już planów na hity i mogą wspierać się starymi hitami, które kiedyś były hitem, ale czy warto. Moim zdaniem nie. Nowoczesne ekranizacje do których chcę wspominać toż przede wszystkim Transformers i to prawdopodobnie do wszystkich części. trzeba go obejrzeć w pojedynkę lecz również z dzieckiem, bo naprawdę warto. Wiele zabawy, ale i odrobina przygód i humoru co dzisiaj nie zawsze się zdarza. A co z kreskówkami. Ja osobiście zakochałam się w dwóch i to Disneya Podstawowy to Roszpunka ten rumak, który ściga naszego głównego bohatera po prostu jest niesamowity. Wątek przygód i lampionów również, ale koń bije wszystkich na głowę. Węszy jak piesek co jest rzeczywiście śmieszne. oglądała też inne ekranizacje jednak ta zwłaszcza mi się podoba. Kolejna i to ponoć najbardziej atrakcyjna kreskówka to na pewno Kraina Lodu jednak tylko pierwsza części. Pewnie tak jak mi najkorzystniej podobał się Olaf, który był po prostu zabawny. Myślę, że jeżeli nie Olaf na pewno ta historia by taka ekstra nie była. Oraz to chyba jeden spośród najoryginalniejszych cytatów

„Olaf: „Miłość to jak bardziej się martwisz o kogoś niż o siebie.”

„Dla poszczególnych warto się czasem roztopić”

Komedia, a raczej bajka przepiękna z dużym przesłaniem. Ja bardzo uwielbiała ją oglądać z moim niemowlęciem i te piosenki po prostu najlepszy hit jaki niedawno był. Nie potrafię tegoż ogłosić o następnej części. Za długo na nią oczekiwali i prawdopodobnie to już nie to. Nie za bardzo mi się podobała. Pewni wy pamiętacie również swoje drogie jak Smerfy czy Gumisie. Pamiętacie Grgamela, który planował złapać te niebieskie małe stworki. Ta opowieść chyba nam wszystkim zapadła w serach i także Klakier, który ciągle je łapał. Było nadzwyczaj wiele śmiechu. Tymczasem te opowieści niestety nie mają istotniejszego wniosku i już nie są tak wspaniałe jak kiedyś. Może być to spowodowane tym, ze nasze dzieci mają Netflixa na którym jest po prostu ich tysiące.

Mu mieliśmy jedną o 19 i tyle. Co natomiast z zagranicznych mi specjalnie z takich prostych romansów podobał się Dirty Dancing cudowna historia czułości i tańca. Bogata pani z atrakcyjnego domu znajduje pana, który jasne ma coś w sobie,i zakochuje się. Ojciec jest przeciwny temu kontaktowi. Jednak kiedy ostatniego dnia spośród nim tańczy wszystko się zmienia. Śliczny romantyczny serial, lecz wiem ze nie każdemu będzie się on podobał. Nie wszyscy preferują słodkie historie miłosne. Mi natomiast oczywiście. A co ze strasznych filmów o matko dla mnie najgroźniejsza jest Laleczka Chucky nie wiem dlaczego ale taż lalka jest po prostu dla mnie okropna. Mam już swoje lata, ale kiedy widzę nową część zawsze widzę i ciągle się boję. Może mam taki obraz z dzieciństwa. Sama nie wiem. Lalka która chodzi i likwiduje, zaś ten jej uśmiech coś strasznego choć dla mnie. Ostatnią część oglądałam na Netflixie ale nie do końca bowiem była dla mnie nieciekawa i zapewne już dojrzałam, ze horrory tego rodzaju są po prostu męczące również nie są zabawne.

Jaki serial?

Kiedyś było swobodnie bowiem nie był ich zbyt dużo. Jeden serial dziennie i koniec. Był mój bliski Beverly Hills, 90210 – każdy chyba z nas oczywiście panie kochały się w Dylanie lub Brandonie och jak każdy spośród nas wzdychał. Naklejki, które wieszało się na ścianach. Jak był puszczany serial nikogo nie było na podwórku tylko chłopcy zostawali. Pytając nawet mojego mężczyznę to on za bardzo nie szanowałem tegoż serialu, moje zdziwienie było duże. Innym takim kultowym serialem była Dynastia o życiu w dobrobytach także pięknych paniach. Wszyscy go oglądaliśmy bo naprawdę świetnie było zauważyć jak ludzie w Stanach Zjednoczonych żyją. Teraz na Netfixie jest kontynuacja Dynastii były chyba 2 sezony tego serialu jednak to już chyba nie to. Może dlatego, że już na nas nie robią tak szału wilie i oryginalne domy jak kiedyś Teraz moim kochanym serialem ale jest ich dużo toż np. Czarna lista, Contra z HBO2 – serial sensacyjny o żołnierzach bardzo popularny. Coraz częściej możemy trafić na popularne filmy i każdy na zapewne znajdzie coś dla siebie, jednak jest ich tak dużo,że trudno opisać, który nam się najbardziej spodobał bowiem każdy posiadał co fajnego w sobie. Dlatego skłaniam do przeglądania i mówienia co Wam najbardziej się podoba w bajkach i który preferujecie. Może trafimy na wspólny , który przypadł nam do gustu byłoby niewątpliwie świetne. Możliwości aktualnie są wielkie nie jak kiedyś, że potrzeba było wyczekiwać na kreskówkę czy popularny serial. Możemy zastopować bajkę w czasie, oglądać na laptopach w dowolnym miejscu. Technologia po prostu jest niesamowita.